Plugins - All-in-One WP Migration - Stable (latest release) - en to fa translation catalogue (250 entries)

en: "Restore" functionality is available in a <a href="https://servmask.com/products/unlimited-extension" target="_blank">paid extension</a>.<br />You could also download the backup and then use "Import from file".
fa: قابلیت "بازیابی" در یک <a href="https://servmask.com/products/unlimited-extension" target="_blank">نسخه پولی</a> قابل دسترس است. <br /> شما همچنین می توانید پشتیبان را دانلود کنید و سپس از "وارد کردن از پوشه" استفاده کنید.

en: %s ago
fa: %s قبل

en: %s is not the latest version. You must update the plugin before you can use it.
fa: %s آخرین نگارش افزونه نیست. شما باید قبل از استفاده از افزونه آن را آپدیت کنید.

en: (click to expand)
fa: (برای باز شدن کلیک کنید)

en: 2GB+
fa: +2 گیگابایت

en: <a href="%s" class="ai1wm-button-green ai1wm-emphasize ai1wm-button-download" title="%s" download="%s"><span>Download %s</span><em>Size: %s</em></a>
fa: <a href="%s" class="ai1wm-button-green ai1wm-emphasize ai1wm-button-download" title="%s" download="%s"><span>دانلود %s</span><em>Size: %s</em></a>

en: <a href="https://help.servmask.com/2018/10/27/how-to-increase-maximum-upload-file-size-in-wordpress/" target="_blank">How-to: Increase maximum upload file size</a> or
fa: <a href="https://help.servmask.com/2018/10/27/how-to-increase-maximum-upload-file-size-in-wordpress/" target="_blank">چگونه: بیشینه حجم بارگذاری را افزایش دهیم</a> یا

en: <a href="https://servmask.com/products/unlimited-extension" target="_blank">Get unlimited</a>
fa: <a href="https://servmask.com/products/unlimited-extension" target="_blank">نامحدود دریافت کنید</a>

en: <another-text>
fa: <متنی-دیگر>

en: <h3>Site could not be exported</h3><p>Please make sure that storage directory <strong>%s</strong> has read and write permissions.</p><p><a href="https://help.servmask.com/knowledgebase/invalid-file-permissions/" target="_blank">Technical details</a></p>
fa: <h3>امکان تهیه خروجی از سایت وجود ندارد</h3><p>لطفا اطمینان حاصل کنید پوشه ذخیره سازی <strong>%s</strong>دسترسی خواندن و نوشتن را دارد.</p><p><a href="https://help.servmask.com/knowledgebase/invalid-file-permissions/" target="_blank">جزییات فنی</a></p>

en: <h3>Site could not be imported</h3><p>Please make sure that storage directory <strong>%s</strong> has read and write permissions.</p><p><a href="https://help.servmask.com/knowledgebase/invalid-file-permissions/" target="_blank">Technical details</a></p>
fa: <h3>امکان وارد کردن سایت وجود ندارد</h3><p>لطفا اطمینان حاصل کنید پوشه ذخیره سازی <strong>%s</strong>دسترسی خواندن و نوشتن را دارد.</p><p><a href="https://help.servmask.com/knowledgebase/invalid-file-permissions/" target="_blank">جزییات فنی</a></p>

en: <h3>Site could not be restored</h3><p>Please make sure that storage directory <strong>%s</strong> has read and write permissions.</p><p><a href="https://help.servmask.com/knowledgebase/invalid-file-permissions/" target="_blank">Technical details</a></p>
fa: <h3>امکان بازیابی سایت وجود ندارد</h3><p>لطفا اطمینان حاصل کنید پوشه ذخیره سازی <strong>%s</strong> مجوز خواندن و نوشتن را داشته باشد.</p><p><a href="https://help.servmask.com/knowledgebase/invalid-file-permissions/" target="_blank">جزییات فنی</a></p>

en: <i class="ai1wm-import-info">Your backup is from a PHP 5 but the site that you are importing to is PHP 7. This could cause the import to fail. <a href="https://help.servmask.com/knowledgebase/migrate-wordpress-from-php-5-to-php-7/" target="_blank">Technical details</a></i>
fa: <i class="ai1wm-import-info">پشتیبان شما از سایتی با نسخه PHP 5 تهیه شده است اما سایتی که در حال وارد کردن به آن هستید PHP7  می باشد. این مساله ممکن است موجب شود وارد کردن دچار شکست گردد. <a href="https://help.servmask.com/knowledgebase/migrate-wordpress-from-php-5-to-php-7/" target="_blank">جزئیات فنی</a></i>

en: <i class="ai1wm-import-info">Your backup is from a PHP 5 but the site that you are importing to is PHP 8. This could cause the import to fail. <a href="https://help.servmask.com/knowledgebase/migrate-wordpress-from-php-5-to-php-7/" target="_blank">Technical details</a></i>
fa: <i class="ai1wm-import-info">پشتیبان‌گیری شما از یک PHP 5 است، اما سایتی که به آن وارد می‌کنید PHP 8 است. این می‌تواند باعث عدم موفقیت در واردات شود. <a href="https://help.servmask.com/knowledgebase/migrate-wordpress-from-php-5-to-php-7/" target="_blank">جزئیات فنی</a></i>

en: <i class="ai1wm-import-info">Your backup is from a PHP 7 but the site that you are importing to is PHP 8. This could cause the import to fail. <a href="https://help.servmask.com/knowledgebase/migrate-wordpress-from-php-5-to-php-7/" target="_blank">Technical details</a></i>
fa: <i class="ai1wm-import-info">پشتیبان‌گیری شما از یک PHP 7 است، اما سایتی که به آن وارد می‌کنید PHP 8 است. این می‌تواند باعث عدم موفقیت در واردات شود. <a href="https://help.servmask.com/knowledgebase/migrate-wordpress-from-php-5-to-php-7/" target="_blank">جزئیات فنی</a></i>

en: <strong>%s</strong> is not the latest version. You must <a href="%s">update the plugin</a> before you can use it. <br />
fa: <strong>%s</strong> آخرین نسخه نمی‌باشد. شما باید  <a href="%s">افزونه را به روز نمایید</a> پیش از اینکه از آن استفاده کنید. <br />

en: A PHP extension stopped the file upload.
fa: یک PHP extension مانع از آپلود فایل شد.

en: A password is required
fa: رمز عبور لازم است

en: Activating mu-plugins...
fa: فعال‌سازی mu-plugins...

en: Add
fa: افزودن

en: Advanced options
fa: گزینه های پیشرفته

en: All-in-One WP Migration
fa: انتقال وردپرس به صورت یکجا

en: All-in-One WP Migration Command
fa: دستور افزونه تمام انتقال‌های وردپرس در یکجا

en: All-in-One WP Migration is not able to create <strong>%s</strong> file. Try to change permissions of the parent folder or send us an email at <a href="mailto:support@servmask.com">support@servmask.com</a> for assistance.
fa: All-in-One WP Migration قادر به ایجاد نیست <strong>%s</strong> فایل. سعی کنید مجوزهای پوشه والد را تغییر دهید یا برای ما ایمیل ارسال کنید <a href="mailto:support@servmask.com">support@servmask.com</a> برای یاری.

en: All-in-One WP Migration is not able to create <strong>%s</strong> folder. You will need to create this folder and grant it read/write/execute permissions (0777) for the All-in-One WP Migration plugin to function properly.
fa: All-in-One WP Migration قادر به ایجاد نیست <strong>%s</strong> پوشه شما باید این پوشه را ایجاد کنید و به آن مجوز خواندن/نوشتن/اجرا (0777) بدهید تا افزونه All-in-One WP Migration به درستی کار کند.

en: All-in-One WP Migration: Your current profile role does not have Export/Import capabilities enabled. <a href="https://help.servmask.com/knowledgebase/how-to-add-import-and-export-capabilities-to-wordpress-users/" target="_blank">Technical details</a>
fa: همه نوع مهاجرت وردپرسی در یکجا: نقش کاربری کنونی شما قابلیت های وارد کردن/خروجی گرفتن را ندارد. <a href="https://help.servmask.com/knowledgebase/how-to-add-import-and-export-capabilities-to-wordpress-users/" target="_blank">جزییات فنی</a>

en: Archiving %d content files...<br />%d%% complete
fa: در حال بایگانی %d فایل محتوا...<br />%d%% کامل شد

en: Archiving %d media files...<br />%d%% complete
fa: در حال بایگانی کردن %d فایل رسانه...<br />%d%% کامل شد

en: Archiving %d plugin files...<br />%d%% complete
fa: آرشیو کردن %d فایل های افزونه ...<br />%d%% کامل

en: Archiving %d theme files...<br />%d%% complete
fa: در حال بایگانی کردن %d فایل موضوع...<br />%d%% کامل شد

en: Archiving configuration file...<br />%d%% complete
fa: بایگانی کردن فایل پیکربندی... <br />%d%% انجام شده

en: Archiving database...<br />%d%% complete
fa: بایگانی کردن پایگاه‌داده... <br />%d%% انجام شده

en: Are you sure you want to delete this file?
fa: آیا مطمئن هستید که می‌خواهید این فایل را پاک کنید؟

en: At least <strong>one WordPress</strong> site should be presented in the archive.
fa: حداقل <strong>یک سایت</strong> وردپرسی باید در بایگانی موجود باشد.

en: Backup is encrypted. Please provide decryption password:
fa: پشتیبان گیری رمزگذاری شده است. لطفا رمز رمزگشایی را وارد کنید:

en: Backups
fa: پشتیبان گیری

en: Cancel
fa: لغو

en: Check for updates
fa: بررسی بروزرسانی

en: Checking extensions compatibility...
fa: بررسی قابلیت انطباق پسوندها...

en: Click to set a label for this backup
fa: جهت اختصاص برچسب برای این پشتیبان کلیک کنید

en: Close
fa: بستن

en: Contact Support
fa: تماس با پشتیبانی

en: Continue
fa: ادامه

en: Create backup
fa: ایجاد فایل پشتیبان

en: Creating an empty archive...
fa: ساختن یک بایگانی خالی...

en: Date
fa: تاریخ

en: Delete
fa: حذف

en: Discard
fa: انصراف

en: Do <strong>not</strong> export database (sql)
fa: پایگاه داده (sql) را صادر <strong>نکنید</strong>

en: Do <strong>not</strong> export media library (files)
fa: کتابخانه رسانه‌ای را صادر <strong>نکنید</strong>

en: Do <strong>not</strong> export must-use plugins (files)
fa: افزونه‌های(یا فایل‌های) لازم الاجرا (mu-plugins) را صادر <strong>نکنید</strong>

en: Do <strong>not</strong> export plugins (files)
fa: افزونه‌ها را صادر <strong>نکنید</strong>

en: Do <strong>not</strong> export post revisions
fa: بازبینی پست‌ها را صادر <strong>نکنید</strong>

en: Do <strong>not</strong> export spam comments
fa: نظرات هرز را صادر <strong>نکنید</strong>

en: Do <strong>not</strong> export themes (files)
fa: قالب‌ها را صادر <strong>نکنید</strong>

en: Do <strong>not</strong> replace email domain (sql)
fa: دامنه ایمیل (sql) را جایگزین <strong>نکنید</strong>

en: Don't have a Purchase ID? You can find your Purchase ID
fa: شناسه خرید ندارید؟ می‌توانید شناسه خود را بیابید

en: Done activating mu-plugins.
fa: فعال‌سازی mu-plugins انجام شد.

en: Done archiving configuration file.
fa: بایگانی کردن فایل تنظیمات انجام شد.

en: Done archiving database.
fa: بایگانی کردن پایگاه داده انجام شد.

en: Done creating an empty archive.
fa: یک بایگانی خالی ساخته شد.

en: Done exporting database.
fa: برون ریزی بانک اطلاعاتی انجام شد.

en: Done getting WordPress permalinks settings.
fa: انجام تنظیمات پیوندهای دائمی وردپرس.

en: Done preparing blogs.
fa: بلاگ‌ها آماده شد.

en: Done preparing configuration file.
fa: آماده‌سازی فایل پیکربندی انجام شد.

en: Done preparing options.
fa: آماده‌سازی افزونه‌ها انجام شد.

en: Done preparing users.
fa: آماده سازی کاربران انجام شد.

en: Done restoring database.
fa: بازگرداندن پایگاه داده انجام شد.

en: Done retrieving a list of WordPress content files.
fa: بازیابی لیست فایل‌های محتوایی وردپرس پایان یافت.

en: Done retrieving a list of WordPress database tables.
fa: بازیابی لیستی از جداول پایگاه داده وردپرس انجام شد.

en: Done retrieving a list of WordPress media files.
fa: بازیابی لیست فایل‌های رسانه‌ای وردپرس پایان یافت.

en: Done retrieving a list of WordPress plugin files.
fa: بازیابی لیستی از فایل های افزونه وردپرس انجام شد.

en: Done retrieving a list of WordPress theme files.
fa: بازیابی لیستی از فایل های تم وردپرس انجام شد.

en: Done retrieving a list of all WordPress files.
fa: بازیابی فهرست تمام فایل‌های وردپرس انجام شد.

en: Done unpacking archive.
fa: بازکردن بایگانی انجام شد.

en: Done validating the decryption password.
fa: اعتبار گذرواژه رمزگشایی انجام شد.

en: Download
fa: دانلود

en: Downloading is not possible because backups directory is not accessible.
fa: دانلود امکان پذیر نیست زیرا دایرکتوری پشتیبان گیری در دسترس نیست.

en: Drag & Drop a backup to import it
fa: کشیدن و رها کردن یک فایل پشتیان برای وارد نمودن آن

en: Enter a password
fa: رمز عبور را وارد کنید

en: Enter your Purchase ID
fa: شناسه خرید خود را وارد کنید

en: Enter your email address..
fa: آدرس ایمیل خود را وارد کنید.

en: Error
fa: خطا

en: Error while downloading file
fa: خطا هنگام دانلود فایل

en: Error while reading backup content
fa: خطا هنگام خواندن محتوای پشتیبان

en: Error: %s
fa: خطا: %s

en: Export
fa: برون ریزی

en: Export Site
fa: برون ریزی سایت

en: Export To
fa: برون ریزی به

en: Exporting database...<br />%d%% complete<br />%s records saved
fa: خروجی گرفتن از پایگاه داده... <br />%d%% انجام شد<br />%s اسناد ذخیره شدند

en: Failed to write file to disk.
fa: موفق به ذخیره فایل بر روی دیسک نشد.

en: Feedback type is not valid.
fa: نوع بازخورد معتبر نیست.

en: File
fa: فایل

en: Find
fa: یافتن

en: Finish
fa: پایان

en: Get multisite
fa: دریافت مولتی‌سایت

en: Get unlimited
fa: رفع محدودیت ها

en: Getting WordPress permalinks settings...
fa: در حال دریافت تنظیمات پیوندهای دائمی وردپرس...

en: How may we help you?
fa: چگونه می‌توانیم کمکتان کنیم؟

en: How-to: Increase maximum upload file size
fa: چگونگی: افزایش حداکثر اندازه فایل برای بارگزاری

en: I agree that by filling in the contact form with my data, I authorize All-in-One WP Migration to use my <strong>email</strong> to reply to my requests for information. <a href="https://www.iubenda.com/privacy-policy/946881" target="_blank">Privacy policy</a>
fa: من با پر کردن این فرم تماس با اطلاعات خویش، موافقت خود را جهت استفاده افزونه همه نوع انتقال وردپرس در یکجا از <strong>ایمیل</strong> خود، جهت پاسخ دادن به درخواست‌های من برای اطلاعات بیشتر اعلام می‌نمایم.   <a href="https://www.iubenda.com/privacy-policy/946881" target="_blank">سیاست محرمانگی</a>

en: I have enough disk space
fa: من فضای ذخیره‌سازی کافی دارم.

en: I have ideas to improve this plugin
fa: من ایده‌هایی برای ارتقا این افزونه دارم

en: I need help with this plugin
fa: من برای این افزونه نیاز به کمک دارم

en: Import
fa: درون ریزی

en: Import From
fa: درون ریزی از

en: Import Site
fa: درون‌ریزی سایت

en: Importing an encrypted backup is not supported on this server. <a href="https://help.servmask.com/knowledgebase/unable-to-encrypt-and-decrypt-backups/" target="_blank">Technical details</a>
fa: وارد کردن یک نسخه پشتیبان رمزگذاری شده در این سرور پشتیبانی نمی شود. <a href="https://help.servmask.com/knowledgebase/unable-to-encrypt-and-decrypt-backups/" target="_blank">جزئیات فنی</a>

en: In the advanced settings section you can configure more precisely the way of exporting.
fa: شما می‌توانید با دقت بیشتری روش خروجی گرفتن را در قسمت تنظیمات پیشرفته تغییر دهید.

en: Leave Feedback
fa: ارائه بازخورد

en: Leave plugin developers any feedback here
fa: برای توسعه دهندگان افزونه بازخورد خود را درج نمائید

en: Leave plugin developers any feedback here..
fa: هر نوع بازخوردی را برای توسعه دهندگان اینجا می‌توانید درج کنید...

en: List
fa: فهرست

en: List the content of the backup
fa: محتوای پشتیبان را فهرست کنید

en: Maximum upload file size: <strong>%s</strong>.
fa: بیشینه اندازه فایل برای بارگزاری: <strong>%s</strong>.

en: Migration tool for all your blog data. Import or Export your blog content with a single click.
fa: ابزار انتقال برای تمام داده‌های بلاگ شما، با یک کلیک محتوی بلاگ خود را وارد یا خارج کنید.

en: Missing a temporary folder.
fa: یک پوشه موقت از دست رفته است.

en: Missing error key in upload file.
fa: کلید خطای از دست رفته در بارگذاری فایل.

en: Missing tmp_name in upload file.
fa: tmp_name در فایل بارگذاری شده از دست رفته است.

en: Missing upload file.
fa: فایل بارگذاری گم شده.

en: Monthly
fa: ماهیانه

en: More
fa: بیشتر

en: Name
fa: نام

en: Notification
fa: اطلاعیه

en: Once the file is successfully downloaded on your computer, you can import it to any of your WordPress sites.
fa: هنگامی که فایل به طور موفقیت آمیز در رایانه شما دانلود شد، می‌توانید آن را وارد هرکدام از سایت‌های وردپرس خود کنید.

en: Out of disk space. Unable to write to: %s. <a href="https://help.servmask.com/knowledgebase/out-of-disk-space/" target="_blank">Technical details</a>
fa: فضای حافظه پر شده است. امکان نوشتن برای %s وجود ندارد. <a href="https://help.servmask.com/knowledgebase/out-of-disk-space/" target="_blank">جزئیات فنی</a>

en: Password-protect and encrypt backups
fa: پشتیبان گیری را با رمز عبور و رمزگذاری کنید

en: Please accept feedback term conditions.
fa: لطفا شرایط وضع بازخورد را بپذیرید.

en: Please do not close this browser window or your import will fail
fa: لطفاً این صفحه مرورگر را نبندید! در صورت بستن فرآیند وارد کردن شما با شکست مواجه خواهد شد

en: Please enter a password to import the file
fa: لطفا یک رمز عبور برای وارد کردن فایل وارد کنید

en: Please enter comments in the text area.
fa: لطفاَ نظرات را در محدوده متن وارد نمایید.

en: Please make sure that your file was exported using <strong>All-in-One WP Migration</strong> plugin. <a href="https://help.servmask.com/knowledgebase/invalid-backup-file/" target="_blank">Technical details</a>
fa: لطفاً اطمینان حاصل نمایید که پرونده شما با استفاده از افزونه <strong>All-in-One WP Migration</strong> خروجی گرفته شده است. <a href="https://help.servmask.com/knowledgebase/invalid-backup-file/" target="_blank">جزئیات فنی</a>

en: Please wait, stopping the export...
fa: لطفا صبر کنید، متوقف کردن تهیه خروجی...

en: Please wait, stopping the import...
fa: لطفاَ صبر کنید، متوقف نمودن وارد کردن پشتیبان...

en: Preparing blogs...
fa: اماده سازی بلاگ‌ها...

en: Preparing configuration file...
fa: اماده سازی فایل پیکره‌بندی...

en: Preparing options...
fa: آماده سازی گزینه ها...

en: Preparing to export...
fa: اماده‌سازی برای خروجی گرفتن...

en: Preparing to import...
fa: آماده سازی برای وارد کردن...

en: Preparing users...
fa: آماده سازی کاربران...

en: Press "Export" button and the site archive file will pop up in your browser.
fa: دکمه خروجی گرفتن را فشار دهید و فایل بایگانی سایت بر روی مرورگر شما نمایش داده خواهد شد.

en: Proceed
fa: پیش رفتن

en: Protect this backup with a password
fa: از این نسخه پشتیبان با رمز عبور محافظت کنید

en: Purchase ID
fa: شناسه خرید

en: Quick hints
fa: راهنمایی‌های فوری

en: Reading...
fa: خواندن...

en: Refreshing backup list...
fa: تازه کردن فهرست پشتیبان...

en: Renaming exported file...
fa: تغییر نام فایل برون ریزی شده...

en: Repeat the password
fa: تکرار رمز عبور جدید

en: Replace with
fa: جایگزین با

en: Restore
fa: بازگردانی

en: Restoring %d files...<br />%d%% complete
fa: بازیابی %d از فایل‌ها <br />%d%% انجام شد

en: Restoring a backup is available via Unlimited extension. <a href="https://servmask.com/products/unlimited-extension" target="_blank">Get it here</a>
fa: بازیابی پشتیبان از طریق افزونه بی‌محدودیت امکان‌پذیر است. <a href="https://servmask.com/products/unlimited-extension" target="_blank">از اینجا تهیه کنید</a>

en: Restoring database...<br />%d%% complete
fa: بازیابی پایگاه‌داده<br />%d%% انجام شده

en: Retrieving a list of WordPress content files...
fa: در حال بازیابی لیست فایل‌های محتوایی وردپرس...

en: Retrieving a list of WordPress database tables...
fa: بازیابی لیست جداول پایگاه داده وردپرس...

en: Retrieving a list of WordPress media files...
fa: در حال بازیابیِ لیستی از فایل‌های رسانه‌ایِ وردپرس...

en: Retrieving a list of WordPress plugin files...
fa: در حال بازیابی لیستی از فایل های افزونه وردپرس...

en: Retrieving a list of WordPress theme files...
fa: در حال بازیابی لیستی از فایل های قالب وردپرس...

en: Retrieving a list of all WordPress files...
fa: درحال بازیابی فهرست تمام فایل‌های وردپرس...

en: Save
fa: ذخیره

en: Send
fa: ارسال

en: Show backup content
fa: نمایش محتوای پشتیبان

en: Size
fa: اندازه

en: Something went wrong: %s
fa: اشتباهی رخ داد: %s

en: Stop export
fa: توقف خروجی گرفتن

en: Stop import
fa: توقف وارد کردن

en: Submit
fa: ارسال

en: Thanks for submitting your feedback!
fa: از ثبت بازخورد شما سپاسگزاریم.

en: Thanks for submitting your request!
fa: از ثبت درخواست شما سپاسگزاریم!

en: The archive file is corrupted. Follow <a href="https://help.servmask.com/knowledgebase/corrupted-archive/" target="_blank">this article</a> to resolve the problem.
fa: پرونده بایگانی خراب شده. برای حل مشکل <a href="https://help.servmask.com/knowledgebase/corrupted-archive/" target="_blank">این نوشته</a> را دنبال کنید.

en: The archive should contain <strong>Single WordPress</strong> site! Please revisit your export settings.
fa: بایگانی می‌بایست شامل سایت <strong>وردپرس منفردی</strong> باشد! لطفاً تنظیمات خروجی خود را بازنگری نمایید.

en: The backup is encrypted
fa: نسخه پشتیبان رمزگذاری شده است

en: The decryption password is not valid.
fa: رمز رمزگشایی معتبر نیست.

en: The file is too large for this server.
fa: اندازه فایل برای این سرور بسیار بزرگ است.

en: The file that you are trying to import is over the maximum upload file size limit of <strong>%s</strong>.<br />You can remove this restriction by purchasing our <a href="https://servmask.com/products/unlimited-extension" target="_blank">Unlimited Extension</a>.
fa: فایلی که قصد وارد نمودن آن را دارید متجاوز است از محدوده مجاز بارگذاری  <strong>%s</strong>.<br />شما می‌توانید محدودیت را با خرید افزونه ما برطرف نمایید <a href="https://servmask.com/products/unlimited-extension" target="_blank">افزونه بی‌نهایت</a>.

en: The file type that you have tried to import is not compatible with this plugin. Please ensure that your file is a <strong>.wpress</strong> file that was created with the All-in-One WP migration plugin. <a href="https://help.servmask.com/knowledgebase/invalid-backup-file/" target="_blank">Technical details</a>
fa: نوع فایلی که سعی کرده اید وارد کنید با این افزونه سازگار نیست. لطفاً مطمئن شوید که فایل شما یک فایل <strong>.wpress</strong> است که با افزونه مهاجرت همه‌در یک WP ایجاد شده است. <a href="https://help.servmask.com/knowledgebase/invalid-backup-file/" target="_blank">جزئیات فنی</a>

en: The file type that you have tried to upload is not compatible with this plugin. Please ensure that your file is a <strong>.wpress</strong> file that was created with the All-in-One WP migration plugin. <a href="https://help.servmask.com/knowledgebase/invalid-backup-file/" target="_blank">Technical details</a>
fa: نوع فایلی که قصد بارگذاری آن را دارید با این افزونه هماهنگ نیست.   لطفاً مطمئن شوید که فایل شما یک <strong>.wpress</strong> است. فایلی که توسط افزونه "همه نوع مهاجرت وردپرس در یک جا" ساخته شده باشد. <a href="https://help.servmask.com/knowledgebase/invalid-backup-file/" target="_blank">جزئیات فنی</a>

en: The import process will overwrite your website including the database, media, plugins, and themes. Are you sure to proceed?
fa: در فرآیند وارد کردن تارنمای شما و اجزایی از قبیل پایگاه‌داده، رسانه‌ها، افزونه‌ها، و قالب‌ها بازنویسی خواهد شد. از ادامه دادن مطمئن هستید؟

en: The import process will overwrite your website including the database, media, plugins, and themes. Please ensure that you have a backup of your data before proceeding to the next step.
fa: فرآیند وارد کردن تارنمای شما و اجزایی از قبیل پایگاه‌داده‌ها، رسانه‌ها، افزونه‌ها و قالب‌ها را بازنویسی خواهد کرد. لطفاً پیش از رفتن به مرحله بعد از این که از داده‌های خود پشتیبان تهیه کرده‌اید اطمینان حاصل نمائید.

en: The passwords do not match
fa: رمز عبورها یکسان نیستند

en: There are no backups available at this time, why not create a new one?
fa: نسخه پشتیبانی در حال حاضر وجود ندارد، دوست دارید یک نسخه جدید تهیه نمایید؟

en: There is an update available. To update, you must enter your
fa: به روز رسانی  موجود است. برای به روز رسانی، باید وارد کنید

en: There is not enough space available on the disk.<br />Free up %s of disk space.
fa: روی دیسک فضای ذخیره‌سازی کافی در دسترس نیست. <br />لطفا %s از فضای دیسک را خالی کنید.

en: This screen allows you to export database, media files, themes and plugins as one zipped file.
fa: این صفحه به شما اجازه میدهد که پایگاه داده، فایل‌های رسانه‌ای، قالب‌ها و افزونه ها را در یک فایل فشرده زیپ دریافت کنید.

en: To choose a file please go inside the link and click on the browse button.
fa: برای انتخاب یک پرونده لطفا به لینک بروید و بر روی دکمه مرور کلیک کنید.

en: To update your plugin/extension to the latest version, please fill your Purchase ID below.
fa: برای به‌روز رسانی افزونه/گسترش به آخرین نسخه، لطفاً شناسه خرید خود را در ذیل وارد نمائید.

en: Translate
fa: ترجمه

en: Tweet
fa: توئیت

en: Unable to authenticate the secret key. <a href="https://help.servmask.com/knowledgebase/invalid-secret-key/" target="_blank">Technical details</a>
fa: امکان تصدیق کلید مخفی وجود ندارد. <a href="https://help.servmask.com/knowledgebase/invalid-secret-key/" target="_blank">جزئیات فنی</a>

en: Unable to check decryption password. Refresh the page and try again
fa: امکان بررسی رمز رمزگشایی وجود ندارد. صفحه را بازخوانی کنید و دوباره امتحان کنید

en: Unable to confirm the import. Refresh the page and try again
fa: امکان تایید فرآیند وارد کردن وجود ندارد. صفحه را نو کرده و دوباره سعی کنید

en: Unable to decrypt data.
fa: رمزگشایی داده ها ممکن نیست.

en: Unable to encrypt data.
fa: رمزگذاری داده ها امکان پذیر نیست.

en: Unable to export
fa: ناتوان در خروجی گرفتن

en: Unable to export. Error code: %s. %s
fa: امکان صادرات وجود ندارد. کد خطا: %s. %s

en: Unable to export: %s
fa: ناتوان در خروجی گرفتن: %s

en: Unable to generate random bytes.
fa: قادر به تولید بایت های تصادفی نیست.

en: Unable to get current pointer position of %s. <a href="https://help.servmask.com/knowledgebase/php-32bit/" target="_blank">Technical details</a>
fa: امکان دریافت موقعیت صحیح نشانگر %s وجود ندارد. <a href="https://help.servmask.com/knowledgebase/php-32bit/" target="_blank">جزئیات فنی</a>

en: Unable to import
fa: ناتوان در وارد کردن

en: Unable to import <strong>WordPress Network</strong> into WordPress <strong>Single</strong> site.
fa: امکان وارد نمودن  <strong>شبکه وردپرس</strong> به وردپرس <strong>تک</strong> سایتی وجود ندارد.

en: Unable to import. Error code: %s. %s
fa: امکان وارد کردن وجود ندارد. کد خطا: %s. %s

en: Unable to import: %s
fa: ناتوان در وارد کردن: %s

en: Unable to list backup content
fa: فهرست کردن محتوای پشتیبان ممکن نیست

en: Unable to locate archive path. <a href="https://help.servmask.com/knowledgebase/invalid-archive-path/" target="_blank">Technical details</a>
fa: امکان تشخیص مسیر بایگانی وجود ندارد. <a href="https://help.servmask.com/knowledgebase/invalid-archive-path/" target="_blank">جزئیات فنی</a>

en: Unable to locate storage path. <a href="https://help.servmask.com/knowledgebase/invalid-storage-path/" target="_blank">Technical details</a>
fa: امکان پیدا کردن محل ذخیره سازی وجود ندارد. <a href="https://help.servmask.com/knowledgebase/invalid-storage-path/" target="_blank">جزئیات فنی</a>

en: Unable to obtain cipher length.
fa: نمی توان طول رمز را بدست آورد.

en: Unable to open %s with mode %s. <a href="https://help.servmask.com/knowledgebase/invalid-file-permissions/" target="_blank">Technical details</a>
fa: امکان باز کردن %s به روش %s وجود ندارد. <a href="https://help.servmask.com/knowledgebase/invalid-file-permissions/" target="_blank">جزئیات فنی</a>

en: Unable to prepare blogs on import. Refresh the page and try again
fa: امکان آماده سازی بلاگ‌ها برای وارد کردن وجود ندارد. صفحه را نو کرده و دوباره سعی کنید

en: Unable to read file: %s. <a href="https://help.servmask.com/knowledgebase/invalid-file-permissions/" target="_blank">Technical details</a>
fa: امکان خواندن فایل %s وجود ندارد. <a href="https://help.servmask.com/knowledgebase/invalid-file-permissions/" target="_blank">جزئیات فنی</a>

en: Unable to run the export. Refresh the page and try again
fa: امکان اجرای خروجی وجود ندارد. برگه را تازه و دوباره سعی کنید

en: Unable to seek to offset %d on %s. <a href="https://help.servmask.com/knowledgebase/php-32bit/" target="_blank">Technical details</a>
fa: امکان کاوش برای جبران کردن %d بر %s وجود ندارد. <a href="https://help.servmask.com/knowledgebase/php-32bit/" target="_blank">جزئیات فنی</a>

en: Unable to start the export. Refresh the page and try again
fa: امکان آغاز خروجی گرفتن وجود ندارد.  برگه را تازه و دوباره سعی کنید

en: Unable to start the import. Refresh the page and try again
fa: امکان آغاز فرآیند وارد کردن وجود ندارد. صفحه را نو کرده و دوباره سعی کنید

en: Unable to stop the export. Refresh the page and try again
fa: امکان متوقف نمودن خروجی گرفتن وجود ندارد. صفحه را نو کرده و دوباره سعی کنید

en: Unable to stop the import. Refresh the page and try again
fa: امکان توقف وارد کردن پشتییبان وجود ندارد. برگه را تازه و دوباره سعی کنید

en: Unable to upload the file because %s
fa: امکان بارگذاری فایل وجود ندارد، زیرا %s

en: Unable to write to: %s. <a href="https://help.servmask.com/knowledgebase/invalid-file-permissions/" target="_blank">Technical details</a>
fa: امکان نوشتن در %s وجود ندارد. <a href="https://help.servmask.com/knowledgebase/invalid-file-permissions/" target="_blank">جزئیات فنی</a>

en: Unpacking archive...<br />%d%% complete
fa: بازگشایی بایگانی...<br />%d%% انجام شد

en: Unrecognized error %s during upload.
fa: خطای نامشخص %s در بارگذاری.

en: Weekly
fa: هفتگی

en: What's new
fa: چه خبر

en: WordPress Multisite is supported via our All-in-One WP Migration Multisite Extension. You can get a copy of it here
fa: چند سایت وردپرس از طریق برنامه افزودنی چند سایتی همه در یک WP Migration ما پشتیبانی می شود. می توانید یک کپی از آن را از اینجا دریافت کنید

en: You are about to stop exporting your website, are you sure?
fa: شما در حال متوقف کردن خروجی گرفتن از سایت هستید، مطمئنید؟

en: You are about to stop importing your website, are you sure?
fa: آیا مطمئن هستید که می‌خواهید فرآیند وارد کردن تارنما را متوقف کنید؟

en: You can then use the import functionality provided by this plugin to import the zipped file onto any other WordPress sites that you have administrator access to.
fa: سپس شما می‌توانید با استفاده از قابلیت وارد کردن این افزونه برای وارد کردن فایل فشرده شده به هر سایت وردپرس دیگری که به آن دسترسی مدیریتی دارید اقدام نمایید.

en: You have %d backup | You have %d backups
fa[0]: %d پشتیبان دارید

en: You have %d backups
fa: شما %d نسخه پشتیبان دارید

en: Your PHP is 32-bit. In order to import your file, please change your PHP version to 64-bit and try again. <a href="https://help.servmask.com/knowledgebase/php-32bit/" target="_blank">Technical details</a>
fa: نسخه PHP شما 32 بیتی می‌باشد. جهت وارد کردن پرونده، لطفاً نسخه PHP خود را به 64 بیتی تغییر دهید و مجدد تلاش نمایید. <a href="https://help.servmask.com/knowledgebase/php-32bit/" target="_blank">جزئیات فنی</a>

en: Your archive file name contains invalid characters. It cannot contain: < > : " | ? * \0. <a href="https://help.servmask.com/knowledgebase/invalid-archive-name/" target="_blank">Technical details</a>
fa: نام فایل بایگانی شما حاوی نویسه های نامعتبر است. این نمی تواند حاوی موارد زیر باشد: < > : " | ? * \0. <a href="https://help.servmask.com/knowledgebase/invalid-archive-name/" target="_blank">جزئیات فنی</a>

en: Your backup is from a PHP 5 but the site that you are importing to is PHP 7. This could cause the import to fail. Technical details: https://help.servmask.com/knowledgebase/migrate-wordpress-from-php-5-to-php-7/
fa: نسخه پشتیبان شما از یک PHP 5 است اما سایتی که به آن وارد می کنید PHP 7 است. این می تواند باعث عدم موفقیت در واردات شود. جزئیات فنی: https://help.servmask.com/knowledgebase/migrate-wordpress-from-php-5-to-php-7/

en: Your backup is from a PHP 5 but the site that you are importing to is PHP 8. This could cause the import to fail. Technical details: https://help.servmask.com/knowledgebase/migrate-wordpress-from-php-5-to-php-7/
fa: نسخه پشتیبان شما از یک PHP 5 است اما سایتی که به آن وارد می کنید PHP 8 است. این می تواند باعث عدم موفقیت در واردات شود. جزئیات فنی: https://help.servmask.com/knowledgebase/migrate-wordpress-from-php-5-to-php-7/

en: Your backup is from a PHP 7 but the site that you are importing to is PHP 8. This could cause the import to fail. Technical details: https://help.servmask.com/knowledgebase/migrate-wordpress-from-php-5-to-php-7/
fa: نسخه پشتیبان شما از یک PHP 7 است اما سایتی که به آن وارد می‌کنید PHP 8 است. این می‌تواند باعث عدم موفقیت در واردات شود. جزئیات فنی: https://help.servmask.com/knowledgebase/migrate-wordpress-from-php-5-to-php-7/

en: Your email is not valid.
fa: ایمیل شما معتبر نیست.

en: Your file exceeds the maximum upload size for this site: <strong>%s</strong><br />%s%s
fa: فایل‌های شما از بیشینه حجم بارگذاری این سایت تجاوز می‌کنند: <strong>%s</strong><br />%s%s

en: Your purchase ID is invalid, please <a href="mailto:support@servmask.com">contact us</a>
fa: شناسه خرید شما نامعتبر است، لطفاً <a href="mailto:support@servmask.com">با ما تماس بگیرید</a>

en: Your site has been imported successfully!
fa: سایت شما با موفقیت وارد شد!

en: Your storage directory name contains invalid characters. It cannot contain: < > : " | ? * \0. <a href="https://help.servmask.com/knowledgebase/invalid-storage-name/" target="_blank">Technical details</a>
fa: نام دایرکتوری ذخیره سازی شما حاوی نویسه های نامعتبر است. نمی تواند حاوی: < > : " | ? * \0. <a href="https://help.servmask.com/knowledgebase/invalid-storage-name/" target="_blank">جزئیات فنی</a>

en: here
fa: اینجا

en: in the database
fa: در پایگاه داده

en: or
fa: یا

en: » <a class="ai1wm-no-underline" href="%s" target="_blank">Save permalinks structure</a>. (opens a new window)<br />
fa: » <a class="ai1wm-no-underline" href="%s" target="_blank">ذخیره ساختار پیوندهای ثابت</a>. (پنجره جدیدی باز می کند)<br />

en: » <a class="ai1wm-no-underline" href="%s" target="_blank">Save permalinks structure</a>. (opens a new window)<br />» <a class="ai1wm-no-underline" href="https://oxygenbuilder.com/documentation/other/importing-exporting/#resigning" target="_blank">Re-sign Oxygen Builder shortcodes</a>. (opens a new window)<br />» <a class="ai1wm-no-underline" href="https://wordpress.org/support/view/plugin-reviews/all-in-one-wp-migration?rate=5#postform" target="_blank">Optionally, review the plugin</a>. (opens a new window)
fa: » <a class="ai1wm-no-underline" href="%s" target="_blank">ذخیره ساختار پیوندهای ثابت</a>. (یک پنجره جدید باز می کند)<br />» <a class="ai1wm-no-underline" href="https://oxygenbuilder.com/documentation/other/importing-exporting/#resigning" target="_blank">کدهای کوتاه Oxygen Builder را دوباره امضا کنید</a>. (یک پنجره جدید باز می کند)<br />» <a class="ai1wm-no-underline" href="https://wordpress.org/support/view/plugin-reviews/all-in-one-wp-migration?rate=5#postform" target="_blank">در صورت تمایل، افزونه را بررسی کنید</a>. (یک پنجره جدید باز می کند)

en: » <a class="ai1wm-no-underline" href="%s" target="_blank">Save permalinks structure</a>. (opens a new window)<br />» <a class="ai1wm-no-underline" href="https://wordpress.org/support/view/plugin-reviews/all-in-one-wp-migration?rate=5#postform" target="_blank">Optionally, review the plugin</a>. (opens a new window)
fa: » <a class="ai1wm-no-underline" href="%s" target="_blank">ذخیره ساختار پیوندهای ثابت</a>. (یک پنجره جدید باز می کند)<br />» <a class="ai1wm-no-underline" href="https://wordpress.org/support/view/plugin-reviews/all-in-one-wp-migration?rate=5#postform" target="_blank">در صورت تمایل، افزونه را بررسی کنید</a>. (یک پنجره جدید باز می کند)

en: » <a class="ai1wm-no-underline" href="https://oxygenbuilder.com/documentation/other/importing-exporting/#resigning" target="_blank">Re-sign Oxygen Builder shortcodes</a>. (opens a new window)<br />
fa: » <a class="ai1wm-no-underline" href="https://oxygenbuilder.com/documentation/other/importing-exporting/#resigning" target="_blank">کدهای کوتاه Oxygen Builder را دوباره امضاء کنید</a> . (پنجره جدیدی باز می کند)<br />

en: » <a class="ai1wm-no-underline" href="https://theme-fusion.com/documentation/avada/installation-maintenance/important-update-information/#clear-caches" target="_blank">Reset Avada Fusion Builder cache</a>. (opens a new window)<br />
fa: » <a class="ai1wm-no-underline" href="https://theme-fusion.com/documentation/avada/installation-maintenance/important-update-information/#clear-caches" target="_blank"> حافظه پنهان Avada Fusion Builder</a> را بازنشانی کنید. (پنجره جدیدی باز می کند)<br />

en: » <a class="ai1wm-no-underline" href="https://wordpress.org/support/view/plugin-reviews/all-in-one-wp-migration?rate=5#postform" target="_blank">Optionally, review the plugin</a>. (opens a new window)
fa: » <a class="ai1wm-no-underline" href="https://wordpress.org/support/view/plugin-reviews/all-in-one-wp-migration?rate=5#postform" target=" _blank">در صورت تمایل، افزونه را مرور کنید</a>. (پنجره جدیدی باز می کند)

en: » Permalinks are set to default. <a class="ai1wm-no-underline" href="https://help.servmask.com/knowledgebase/permalinks-are-set-to-default/" target="_blank">Why?</a> (opens a new window)<br />
fa: » پیوندهای ثابت روی پیش فرض تنظیم شده اند. <a class="ai1wm-no-underline" href="https://help.servmask.com/knowledgebase/permalinks-are-set-to-default/" target="_blank">چرا؟</a> ( یک پنجره جدید باز می کند)<br />

en: » Permalinks are set to default. <a class="ai1wm-no-underline" href="https://help.servmask.com/knowledgebase/permalinks-are-set-to-default/" target="_blank">Why?</a> (opens a new window)<br />» <a class="ai1wm-no-underline" href="https://oxygenbuilder.com/documentation/other/importing-exporting/#resigning" target="_blank">Re-sign Oxygen Builder shortcodes</a>. (opens a new window)<br />» <a class="ai1wm-no-underline" href="https://wordpress.org/support/view/plugin-reviews/all-in-one-wp-migration?rate=5#postform" target="_blank">Optionally, review the plugin</a>. (opens a new window)
fa: » پیوندهای ثابت روی پیش فرض تنظیم شده اند. <a class="ai1wm-no-underline" href="https://help.servmask.com/knowledgebase/permalinks-are-set-to-default/" target="_blank">چرا?</a> (یک پنجره جدید باز می کند)<br />» <a class="ai1wm-no-underline" href="https://oxygenbuilder.com/documentation/other/importing-exporting/#resigning" target="_blank">کدهای کوتاه Oxygen Builder را دوباره امضا کنید</a>. (یک پنجره جدید باز می کند)<br />» <a class="ai1wm-no-underline" href="https://wordpress.org/support/view/plugin-reviews/all-in-one-wp-migration?rate=5#postform" target="_blank">در صورت تمایل، افزونه را بررسی کنید</a>. (یک پنجره جدید باز می کند)

en: » Permalinks are set to default. <a class="ai1wm-no-underline" href="https://help.servmask.com/knowledgebase/permalinks-are-set-to-default/" target="_blank">Why?</a> (opens a new window)<br />» <a class="ai1wm-no-underline" href="https://wordpress.org/support/view/plugin-reviews/all-in-one-wp-migration?rate=5#postform" target="_blank">Optionally, review the plugin</a>. (opens a new window)
fa: » پیوندهای ثابت روی پیش فرض تنظیم شده اند. <a class="ai1wm-no-underline" href="https://help.servmask.com/knowledgebase/permalinks-are-set-to-default/" target="_blank">چرا؟</a> (یک پنجره جدید باز می کند)<br />» <a class="ai1wm-no-underline" href="https://wordpress.org/support/view/plugin-reviews/all-in-one-wp-migration?rate=5#postform" target="_blank">در صورت تمایل، افزونه را بررسی کنید</a>. (یک پنجره جدید باز می کند)
