Plugins - Limit Login Attempts Reloaded - Stable (latest release) - en to fa translation catalogue (211 entries)

en: %d IP is currently blocked from trying to log in
fa: اکنون آی‌پی شما %d برای ورود به سایت مسدود شده است

en: %d failed login attempt  | %d failed login attempts
fa[0]: %d تلاش ورود ناموفق

en: %d hour | %d hours
fa[0]: %d ساعت

en: %d lockout since last reset | %d lockouts since last reset
fa[0]: %d مرتبه برای بازنشانی قرنطینه

en: %d minute | %d minutes
fa[0]: %d دقیقه

en: (Reload the page to see the changes)
fa: (بارگذاری دوباره برگه برای دیدن تغییرات)

en: 2,000,000+ active installations on <br>WordPress worldwide!
fa: 2,000,000+ نصب فعال <br>در گستره وردپرس!

en: <hr><a href="%s">Unsubscribe</a> from these notifications.
fa: <hr><a href="%s">لغو آبونه</a> از این آگاهی‌سازی.

en: <p><i>This alert was sent by your website where Limit Login Attempts Reloaded free version 
    is installed and you are listed as the admin. If you are a GoDaddy customer, the plugin is installed 
    into a must-use (MU) folder.</i></p>
fa: <p><i>این هشدار توسط سایت شما که نسخه رایگان محدودیت تلاش برای ورود دوباره نصب شده است، ارسال شده است
    و شما به عنوان مدیر فهرست شده‌اید. اگر شما مشتری GoDaddy هستید، این افزونه را در پوشه (MU) قرار دهید.</i></p>

en: <p>Hello%1$s,</p>
    <p>%2$d failed login attempts (%3$d lockout(s)) from IP <b>%4$s</b><br>
    Last user attempted: <b>%5$s</b><br>
    IP was blocked for %6$s</p>
    <p>This notification was sent automatically via Limit Login Attempts Reloaded Plugin. 
    <b>This is installed on your %7$s WordPress site. <a href="%8$s" target="_blank">Please login to your WordPress</a> dashboard to view more info.</b></p><p>Experiencing frequent attacks or degraded performance? Try our <a href="%9$s" target="_blank">advanced protection</a>. Have Questions? Visit our <a href="%10$s" target="_blank">help section</a>.</p>
fa: <p>سلام%1$s،</p>
    <p>%2$d تلاش برای ورود ناموفق (%3$d قفل(ها)) از IP <b>%4$s</b><br>
    آخرین تلاش کاربر: <b>%5$s</b><br>
    IP برای %6$s</p> مسدود شد
    <p>این اعلان به طور خودکار از طریق افزونه تلاش برای ورود دوباره ارسال شد.
    <b>این در سایت وردپرس %7$s شما نصب شده است. <a href="%8$s" target="_blank">لطفاً برای مشاهده اطلاعات بیشتر به داشبورد وردپرس خود وارد شوید</a>.</b></p><p>حملات مکرر یا کاهش عملکرد را تجربه می‌کنید؟ <a href="%9$s" target="_blank">محافظت پیشرفته</a> ما را امتحان کنید. سوالی دارید؟ از <a href="%10$s" target="_blank">بخش راهنمایی</a> ما دیدن کنید.</p>

en: <strong>%d</strong> attempt remaining. | <strong>%d</strong> attempts remaining.
fa[0]: <strong>%d</strong> فرصت دیگر برای شما باقی مانده است.

en: <strong>ERROR</strong>: Incorrect email address or password.
fa: <strong>خطا</strong>: شناسه‌کاربری یا گذرواژه اشتباه است.

en: <strong>ERROR</strong>: Incorrect username or password.
fa: <strong>خطا</strong>: شناسه‌کاربری یا گذرواژه اشتباه است.

en: <strong>ERROR</strong>: Too many failed login attempts.
fa: <strong>خطا</strong>: تلاش ناموفق زیاد برای ورود به سایت.

en: A <strong>crazy idea</strong> we wanted to share! What if we put an image from YOU on the <a href="https://wordpress.org/plugins/limit-login-attempts-reloaded/" target="_blank">LLAR page</a>?! (<a href="https://wordpress.org/plugins/hello-dolly/" target="_blank">example</a>) A drawing made by you or your child would cheer people up! Send us your drawing by <a href="mailto:wpchef.me@gmail.com" target="_blank">email</a> and we like it, we'll add it in the next release. Let's have some fun!
fa: ما خواستیم تا یک <strong>فکر با حال رو</strong> با شما به اشتراک بگذاریم! نظرتون چیه اگر ما بخواهیم یک عکس از شما را در <a href="https://wordpress.org/plugins/limit-login-attempts-reloaded/" target="_blank">صفحه پلاگ‌این</a> قرار بدهیم؟! (<a href="https://wordpress.org/plugins/hello-dolly/" target="_blank">مثلاً</a>) یک نقاشی که خودتون کشیدید با بچه‌تون کشیده، می‌تونه مشوقی برای مردم باشه! نقاشی‌هاتون رو از طریق <a href="mailto:wpchef.me@gmail.com" target="_blank">ایمیل</a> برای ما ارسال کنید، پس از تأیید، به نسخه بعدی اضافه‌اش می‌کنیم!

en: A forum
fa: انجمن

en: A website that holds sensitive data
fa: وب‌سایت با داده‌های حساس

en: A website that is constantly being attacked
fa: وب‌سایتی که مدام مورد حمله قرار می‌گیرد

en: A website with a lot of traffic
fa: وب‌سایت با بازدید بالا

en: A website with hundreds or thousands of registered users
fa: وب‌سایت با صدها یا هزارن کاربر ثبت‌نام شده

en: Absorb site load caused by attacks
fa: جذب فشار روی سایت ناشی از حملات

en: Action
fa: اقدام

en: Actions
fa: اقدامات

en: Active App
fa: برنامه فعال

en: Active Lockouts
fa: قفل‌ها را فعال کنید

en: Active lockouts
fa: فعال‌کردن تحریم‌ها

en: Add
fa: افزودن

en: All attempts blocked by access rules are hidden by default. You can see the full log at this link.
fa: تمام تلاش‌های مسدود شده توسط قوانین دسترسی به طور پیش‌فرض پنهان می‌شوند. شما می‌توانید گزارش کامل را در این لینک ببینید.

en: All failed login attempts have been neutralized in the cloud
fa: تمام تلاش‌های ورود شکست خورده در ابر خنثی شده‌اند

en: Allow
fa: اجازه دادن

en: Although we recommend using the default settings, you can get a quick video tutorial if you wanted to learn more about the plugin and what it does.
fa: اگرچه ما استفاده از تنظیمات پیش‌فرض رو پیشنهاد می‌کنیم، شما می‌توانید آموزش ویدیوی استفاده از افزونه و چگونگی کار آن را دریافت کنید.

en: And Much More!
fa: و بیشتر از این!

en: App Settings
fa: تنظیمات برنامه

en: As a free user, your local server is absorbing the traffic brought on by brute force attacks, potentially slowing down your website. Upgrade to Premium today to outsource these attacks through our cloud app, and slow down future attacks with advanced throttling.
fa: به عنوان یک کاربر رایگان ، سرور محلی شما ترافیک ناشی از حملات وحشیانه را جذب می‌کند و به طور بالقوه سرعت وب‌سایت شما را کاهش می‌دهد. همین امروز به نسخه ویژه ارتقا دهید تا این حملات را از طریق برنامه ابری ما برون‌سپاری کنید و سرعت حملات آینده را با استفاده از کنترل کننده پیشرفته کاهش دهید.

en: Attempts Left
fa: تلاش‌ها باقی‌مانده

en: Auto Backup Of All Data
fa: پشتیبان خودکار از همه داده‌ها

en: Block by country feature available with <a href="https://www.limitloginattempts.com/info.php?from=plugin-dashboard-country" target="_blank">premium plus plan</a>.
fa: بلوک ویژگی کشور در طرح <a href="https://www.limitloginattempts.com/info.php?from=plugin-dashboard-country" target="_blank">پرداخت پولی</a> در دسترس است.

en: Block excessive login attempts and protect your site against brute force attacks. Simple, yet powerful tools to improve site performance.
fa: بلوک کوشش‌های ورود و محافظت از سایت شما در برابر حمله‌های بی‌رحمانه. ساده، هنوز ابزاری قدرتمند برای بهبود عملکرد سایت.

en: Blocklist
fa: فهرست‌سیاه

en: By proceeding you understand and give your consent that your IP address and browser information might be processed by the security plugins installed on this site.
fa: با انجام این، شما درک و رضایت خود را که آدرس آی پی و اطلاعات مرورگر شما ممکن است توسط افزونه‌های امنیتی نصب شده در این سایت پردازش شوند، موافق هستید.

en: CSV Download of IP Data
fa: دانلود کردن داده IP با فرمت CSV

en: CSV Download of all IP data
fa: دانلود کردن همه داده IP با فرمت CSV

en: Clear Log
fa: پاک‌سازی گزارش

en: Cleared IP log
fa: گزارش آی‌پی‌ها پاک‌شده

en: Cleared current lockouts
fa: پاک‌کردن تعداد محروم‌شده‌ها

en: Configuration
fa: پیکربندی

en: Connect This Site
fa: این سایت را وصل‌کنید

en: Consider <a href="%s" target="_blank">upgrading to premium</a> for advanced protection.
fa: <a href="%s" target="_blank">ارتقا به نسخه پولی را</a> برای محافظت بیشتر در نظر داشته باشید.

en: Copy the contents of the window and provide to support.
fa: از محتوی پنچره رونوشت بگیرید و برای پشتیبان ارسال کنید.

en: Count
fa: تعداد

en: Country
fa: کشور

en: Country Access Rules
fa: قوانین دسترسی کشور

en: Custom App
fa: برنامه سفارشی

en: Dashboard
fa: پیشخوان

en: Date
fa: تاریخ

en: Debug
fa: اشکال‌زدایی

en: Debug info
fa: اطلاعات اشکال‌زدایی

en: Deny
fa: رد کردن

en: Digital Agency
fa: آژانس دیجیتال

en: Documentation
fa: مستندات

en: Don't show again
fa: دوباره نمایش نده

en: Don't show this message again
fa: این پیام را دوباره نشان نده

en: E-commerce website
fa: وب‌سایت فروشگاهی

en: Edit
fa: ویرایش

en: Email to
fa: ایمیل به

en: Ensure your passwords are secure.
fa: از ایمن بودن گذرواژه خود مطمئن باشید.

en: Event Log
fa: گزارش رویداد

en: Expires in (minutes)
fa: منقضی می شود (دقیقه)

en: Failed Login Attempts
fa: تلاش‌های ورود شکست خورده

en: Failed Login Attempts By Country
fa: تلاش‌های ورود شکست خورده توسط کشور

en: Failed Login Attempts Today
fa: تلاش‌های ورود شکست خورده امروز

en: Failover
fa: شکست خورده

en: Find the documentation and help you need.
fa: برای کمک به شما مستندات رو پیدا کنید.

en: Full Logs
fa: گزارش کامل

en: GDPR compliance
fa: یکی بودن با GDPR

en: GDPR message
fa: پیام GDPR

en: Gateway
fa: درگاه

en: General Settings
fa: تنظیمات کلی

en: Get advanced protection by <a href="#" class="llar-upgrade-to-cloud">upgrading to our Cloud App.</a>
fa: مراقبت پیشرفته را با استفاده از <a href="#" class="llar-upgrade-to-cloud">ارتقا به برنامه ابری ما دریافت کنید.</a>

en: Get premium support
fa: دریافت پشتیبانی پولی

en: Get your technical questions answered by our experts
fa: دریافت سوالات فنی پاسخ داده شده توسط کارشناسان ما

en: Global Network (Premium Users)
fa: شبکه جهانی (کاربران پولی)

en: Global Options
fa: گزینه‌های سراسری

en: Help
fa: راهنما

en: Hey <strong>Limit Login Attempts Reloaded</strong> user!
fa: سلام کاربر <strong>Limit Login Attempts Reloaded</strong>!

en: Hide Dashboard Widget
fa: پنهان کردن ابزارک پیشخوان

en: Hooray! Zero failed login attempts today
fa: هورا! امروز صفر کوشش برای ورود شکست‌خورده است

en: IP Access Rules
fa: قوانین دسترسی IP

en: If disabled, the global settings will be forcibly applied to the entire network.
fa: اگر غیرفعال باشد، اجباراً تنظیمات عمومی بر سرتاسر شبکه اعمال خواهد شد.

en: If you have more questions, please check out the <a href="%s" target="_blank">help section</a> on our website.
fa: اگه پرسش بیشتری دارید، <a href="%s" target="_blank">بخش کمک</a> در سایت ما رو بررسی کنید.

en: Intelligent IP Blocking/Unblocking
fa: مسدود/رفع مسدود کردن آی‌پی هوشمند

[ctx: Internet address]
en: IP
fa: آی‌پی

en: Learn More
fa: ادامه مطلب

en: Leave a review
fa: نظر خود را بنویسید

en: Let network sites use their own settings
fa: اجازه بده سایت‎‌های شبکه تنظیمات خودشان را استفاده کنند

en: Limit Login Attempts Reloaded
fa: افزونه بازنشانی تلاش برای ورود

en: Limit Login Attempts Reloaded Dashboard
fa: داشبورد بازنشانی محدودیت تلاش برای ورود

en: Local
fa: محلی

en: Local App
fa: برنامه محلی

en: Lockout
fa: قرنطینه

en: Lockout Duration
fa: مدت زمان قرنطینه

en: Lockout log
fa: گزارش قرنطینه

en: Lockout/IP Throttling
fa: گلوگاه قرنطینه/آی‌پی

en: Lockouts can be shared between multiple domains
fa: قرنطینه‌ها را می‌توان بین دامنه‌های متعدد به اشتراک گذاشت

en: Login
fa: ورود

en: Login Access Rules
fa: قوانین دسترسی ورود

en: Logs
fa: گزارش‌ها

en: Longer lockout intervals each time a hacker/bot tries to login unsuccessfully
fa: هر بار که یک هکر/ربات سعی می‌کند ناموفق وارد سیستم شود، فاصله زمانی قفل طولانی‌تر انجام می‌شود

en: Looking for advanced protection? <a href="%s" target="_blank">Try our premium service</a> for only $4.99/month!
fa: می‌خواهید نگاهی به مراقبت پیشرفته داشته باشید؟ <a href="%s" target="_blank">خدمات ویژه ما را با</a> با ۴/۹۹ دلار در ما دراشته باشید!

en: Make sure WordPress and all your plugins are updated.
fa: اطمینان حاصل کنید که وردپرس و تمام افزونه‌ها خود را به روز کرده‌اید.

en: Many options such as notifications, alerts, premium status, and more.
fa: گزینه های بیشتری مانند آگاه‌سازی، هشدار، وضعیت ویژه و بیشتر.

en: Maybe later
fa: بعداً

en: Meanwhile, the app falls over to the <a href="%s">default functionality</a>.
fa: بدین معنی که برنامه <a href="%s">از عملکرد پیش‌فرض</a>از کار می‌افتد.

en: Multiply Your Protection By Adding More Domains
fa: مراقبت چندگانه با افزودن دامنه‌های بیشتر

en: No events yet.
fa: هنوز هیچ رویدادی رخ نداده است.

en: No lockouts yet
fa: هم اکنون کاربری در قرنطینه وجود ندارد

en: No lockouts yet.
fa: هم اکنون کاربری در قرنطینه وجود ندارد.

en: No rules yet.
fa: هنوز هیچ قانونی نیست.

en: Notifications
fa: اعلان ها

en: Notify on lockout
fa: آگاهی از قرنطینه

en: One IP or IP range (1.2.3.4-5.6.7.8) per line
fa: هر آی‌پی یا رنج آی‌پی (1.2.3.4-5.6.7.8) در یک خط

en: One Username per line
fa: هر شناسه‌کاربری در یک خط

en: Only pay $7.99/m per domain - cancel any time
fa: برای هر دامنه فقط 7.99 دلار در هر ماه بپردازید - هر زمان خواستید لغو کنید

en: Optimize site performance by redirecting malicious logins
fa: بهبود عملکرد سایت با استفاده از انتقال ورودی‌های مخرب

en: Pass
fa: عبور

en: Pattern
fa: الگو

en: Performance Optimizer
fa: بهینه‌سازی عملکرد

en: Please specify the Setup Code
fa: لطفا کد راه‌اندازی را مشخص کنید

en: Please try again in %d hour. | Please try again in %d hours.
fa[0]: لطفا %d ساعت دیگر مراجعه کنید.

en: Please try again in %d minute. | Please try again in %d minutes.
fa[0]: لطفا %d دقیقه دیگر مراجعه کنید.

en: Please try again later.
fa: لطفا در آینده دوباره امتحان کنید.

en: Premium Protection Disabled
fa: محافظت ویژه غیرفعال شد

en: Premium Support Forum
fa: انجمن پشتیبانی ویژه

en: Protect from future attacks by allowing or denying IPs
fa: مراقبت از حملات در آینده توسط آی‌پی های مجاز یا بسته شده

en: Questions? Email us at <a href="mailto:sales@limitloginattempts.com">sales@limitloginattempts.com</a>
fa: پرسشی دارید? به ایمیل ما بفرستید <a href="mailto:sales@limitloginattempts.com">sales@limitloginattempts.com</a>

en: Reason
fa: دلیل

en: Receive email alerts when your site is under attack
fa: زمانی که سایت شما زیر حمله است، ایمیل هشدار دریافت کنید

en: Receive enhanced logs and visual metrics when you <a href="%s" target="_blank">upgrade to our cloud app</a>
fa: هنگام انجام این کار ، گزارشات پیشرفته و معیارهای بصری را دریافت کنید<a href="%s" target="_blank">ارتقا به برنامه ابری ما</a>

en: Regular cloud backups of all data
fa: پشتیبان‌گیری ابر به طور منظم از تمام داده‌ها

en: Reload
fa: نوسازی

en: Remind me a month from now
fa: یک ماه دیگر به من یادآوری کن

en: Requests
fa: درخواست‌ها

en: Reset Counter
fa: بازنشانی شمارنده

en: Reset lockout count
fa: بازنشانی تعداد قرنطینه‌ شده‌ها

en: Restore Lockouts
fa: بازگردانی قرنطینه‌ها

en: Rule
fa: قانون

en: Run auto backups of access control lists, lockouts and logs
fa: راه‌اندازی پشتیبان خودکار برای دسترسی به فهرست کنترل، قرنطینه‌ها و گزارش‌ها

en: Safelist
fa: فهرست امن

en: Safelist/Blacklists can be shared between multiple domains
fa: فهرست امن/فهرست سیاه را می‌توان بین دامنه‌های متعدد به اشتراک گذاشت

en: Save Settings
fa: ذخیره تنظیمات

en: Settings
fa: تنظیمات

en: Settings saved.
fa: تنظیمات ذخیره شدند.

en: Setup Code
fa: کد راه‌اندازی

en: Show Warning Badge
fa: نمایش آگاهی هشدار

en: Show top-level menu item
fa: نمایش فهرست سطح بالا

en: Site admin w/ multiple domains
fa: سایت با یک / یا چند دامنه

en: Specify the origins you trust in order of priority, separated by commas. We strongly recommend that you <b>do not</b> use anything other than REMOTE_ADDR since other origins can be easily faked. Examples: HTTP_X_FORWARDED_FOR, HTTP_CF_CONNECTING_IP, HTTP_X_SUCURI_CLIENTIP
fa: منشاء مورد اعتماد خود را به ترتیب اولویت، با کاما جدا کنید. ما تاکید داریم که  <b>استفاده نکنید از</b> غیر از REMOTE_ADDR . زیرا به راحتی غیرقابل تقلب است. مثل: HTTP_X_FORWARDED_FOR, HTTP_CF_CONNECTING_IP, HTTP_X_SUCURI_CLIENTIP

en: Statistics
fa: آمار

en: Submit
fa: ارسال

en: Sync the allow/deny/pass lists between multiple domains
fa: همگام‌سازی فهرست مجاز/مسدود شده/رد شده بین دامنه‌های چندگانه

en: Synchronize lockout data across a network of sites
fa: همگام‌سازی داده‌های قفل در شبکه‌ای از سایت‌ها

en: Synchronized Lockouts
fa: قرنطینه شده‌ها همگام‌سازی شد

en: Synchronized Safelist/Blacklist
fa: فهرست سیا/سفید همگام‌سازی شد

en: Thank you for choosing Limit Login Attempts Reloaded - A simple, yet powerful bot-blocking plugin that keeps your login page safe.
fa: از این‌که Limit Login Attempts Reloaded را انتخاب کرده‌اید متشکریم - افزونه ای ساده و در عین حال قدرتمند که صفحه ورود شما را ایمن نگه می‌دارد.

en: Thank you for using the free version of <b>Limit Login Attempts Reloaded</b>. <a href="%s" target="_blank">Upgrade to our cloud app</a> for enhanced protection, visual metrics & premium support.
fa: سپاس از اینکه از نسخه رایگان <b>بازنشانی محدودیت تلاش برای ورود استفاده می‌کنید</b>. <a href="%s" target="_blank">ارتقا به برنامه ابری ما</a> برای حفاظت بیشتر، معیارهای بصری و پشتیبانی برتر.

en: The "
fa: که "

en: The app absorbs the main load caused by brute-force attacks, analyzes login attempts, and blocks unwanted visitors. It provides other service functions as well.
fa: این برنامه حملات brute-force را بی‌اثر کرده، تلاش برای ورود به سیستم را تجزیه و تحلیل و بازدیدکنندگان ناخواسته را مسدود می کند و همچنین ممکن است توابع سرویس دیگری را نیز ارائه دهند.

en: The app has been successfully imported.
fa: برنامه با موفقیت درون‌ریزی شد.

en: The endpoint is not responding. Please contact your app provider to settle that.
fa: نقطه پایانی پاسخ نمی‌دهد. لطفاً برای حل این مشکل با ارائه دهنده برنامه خود تماس بگیرید.

en: These settings are independent of the apps (see below).
fa: این تنظیمات به صورت مستقل برای هر عملگر عمل می‌کنند (پایین را ببینید).

en: Time
fa: زمان

en: Tools
fa: ابزارها

en: Total Attempts
fa: همه تلاش‌ها

en: Total Failed Login Attempts
fa: همه تلاش‌های ورود شکست خورده

en: Total lockouts
fa: همه قرنطینه‌ها

en: Tried to log in as
fa: کوشش کرد تا وارد شود با نام

en: Trusted IP Origins
fa: IP مورد اعتماد

en: Upgrade Now
fa: هم اکنون ارتقا دهید

en: Upgrade to Premium
fa: ارتقا به ویژه

en: Use global settings
fa: استفاده از تنظیمات اولیه

en: Use intelligent IP blocking/unblocking technology
fa: از فناوری انسداد/رفع انسداد IP هوشمند استفاده کنید

en: Use the <a href="%s" target="_blank">premium app</a> that we offer or follow the instructions on <a href="%s" target="_blank">how to</a> create your own one.
fa: از <a href="%s" target="_blank">برنامه ویژه</a> که دستورالعمل آن را می توانید دنبال کنید، استفاده کنید <a href="%s" target="_blank">که چگونه</a> یکی برای خودتون بسازید

en: View lockouts logs, block or whitelist usernames or IPs, and more.
fa: گزارش‌های قرنطینه، آی‌پی‌ها یا شناسه‌کاربری فهرست سفید یا مسدود شده و بیشتر مشاهده کنید.

en: View who’s trying to access your site
fa: ببینید چه کسی برای دسترسی به سایت‌تان تلاش کرده

en: WC Error
fa: خطای WC

en: Warning: Your site is experiencing over 100 failed login attempts today
fa: هشدار: سایت شما با ۱۰۰ تلاش ناموفق روزانه را تجربه می‌کند.

en: We absorb up to 100k login attempts (per month) to keep your site at optimal performance
fa: ما حداکثر 100 هزار بار ورود به سیستم (در ماه) جذب می‌کنیم تا سایت شما را در عملکرد مطلوب نگه داریم

en: We highly recommend upgrading if you are a…
fa: ما به شدت توصیه می‌کنیم که ارتقا دهید، اگر شما…

en: We make sure the legitimate IP’s are allowed automatically
fa: ما مطمئن می‌شویم که آی‌پی مشروع به طور خودکار مجاز است

en: We would really like to hear your feedback about the plugin! Please take a couple minutes to write a few words <a href="https://wordpress.org/support/plugin/limit-login-attempts-reloaded/reviews/#new-post" target="_blank">here</a>. Thank you!
fa: ما می‌خواهیم نظر شما را درباره پلاگین بشنویم! لطفآً اندکی زمان گذاشته و آن را در <a href="https://wordpress.org/support/plugin/limit-login-attempts-reloaded/reviews/#new-post" target="_blank">اینجا</a> بنویسید. با سپاس!

en: Welcome to Limit Login Attempts Reloaded
fa: به بازنشانی محدودیت تلاش برای ورود خوش آمدید

en: When you upgrade to premium, you can synchronize your IP safelist and blacklist between multiple sites. This is a great way to improve your network performance and slow down future attacks.
fa: هنگامی که شما به نسخه ویژه ارتقاء دهید، می‌توانید فهرست امن آی‌پی و فهرست سیاه خود را بین سایت‌های متعدد همگام سازی کنید. این یک راه عالی برای بهبود عملکرد شبکه خود و کاهش سرعت حملات در آینده است.

en: Why Use Our Premium Cloud App?
fa: چرا از برنامه ابری ویژه ما استفاده کنید؟

en: With This Plugin, You Can…
fa: با این افزونه، شما می‌توانید…

en: Yes, turn on email notifications
fa: بله، آگاه‌سازی‌های ایمیل را روشن کنید

en: You can use a shortcode here to insert links, for example, a link to your Privacy Policy page. <br>The shortcode is: [llar-link url="https://example.com" text="Privacy Policy"]
fa: شما می توانید از یک کد کوتاه در اینجا برای درج لینک ها، به عنوان مثال، یک لینک به صفحه سیاست حفظ حریم خصوصی خود استفاده کنید. <br>کد کوتاه این است: [llar-link url="https://example.com" text="Privacy Policy"]

en: You have been upgraded to the latest version of <strong>Limit Login Attempts Reloaded</strong>.<br> Due to increased security threats around the holidays, we recommend turning on email notifications when you receive a failed login attempt.
fa: شما به آخرین نسخه <strong> محدود کردن ورود مجدد </strong> ارتقا یافته‌اید. <br> به دلیل افزایش تهدیدات امنیتی در روهای تعطیل، توصیه می‌کنیم هنگام دریافت ناموفق ورود به سیستم، آگاهی‌های ایمیل را روشن کنید.

en: Your site may be under a brute-force attack
fa: شاید سایت شما مورد حمله شدید قرار گرفته است

en: Your site might have been discovered by hackers
fa: سایت شما ممکن است توسط هکرها کشف شده باشد

en: [%s] Failed WordPress login attempt by IP %s on %s
fa: [%s] تلاش برای ورود به وردپرس توسط IP %s در %s

en: after
fa: بعد از

en: allowed retries
fa: تعداد تلاش مجاز

en: hours
fa: ساعت

en: hours until retries are reset
fa: ساعت بازنشانی‌ تلاش‌ها

en: https://www.limitloginattempts.com/
fa: https://limitloginattempts.com/

en: lockouts
fa: قرنطینه شده‌ها

en: lockouts increase lockout time to
fa: افزایش زمان تحریم برای قرنطینه‌ شده‌ها

en: minutes lockout
fa: دقیقه قرنطینه

en: these countries:
fa: این کشورها:

en: this makes the plugin <a href="https://gdpr-info.eu/" target="_blank">GDPR</a> compliant by showing a message on the login page. <a href="https://www.limitloginattempts.com/gdpr-qa/?from=plugin-settings-gdpr" target="_blank">Read more</a>
fa: این سبب می شود که افزونه یک پیام سازگاری با <a href="https://gdpr-info.eu/" target="_blank">GDPR</a> را در برگه ورود نشان دهد.<a href="https://www.limitloginattempts.com/gdpr-qa/?from=plugin-settings-gdpr" target="_blank">خوانش بیشتر</a>

en: today
fa: امروز
