Themes - Twenty Fifteen - en to fa translation catalogue (61 entries)

note: Theme Name of the plugin/theme
en: Twenty Fifteen
fa: دو هزار و پانزده

[ctx: comments title]
note: translators: %s: post title
en: One thought on &ldquo;%s&rdquo;
fa: یک دیدگاه در &ldquo;%s&rdquo;

note: translators: %s: post title
en: Leave a comment<span class="screen-reader-text"> on %s</span>
fa: <span class="screen-reader-text"> برای %s</span> دیدگاهی بنویسید

en: Previous post:
fa: نوشته قبلی:

en: Previous
fa: پیشین

en: Next post:
fa: نوشته بعدی:

en: Next
fa: بعد

en: Search Results for: %s
fa: نتایج جستجوی: %s

[ctx: Used before full size attachment link.]
en: Full size
fa: اندازه کامل

[ctx: Used before tag names.]
en: Tags
fa: برچسب‌ها

[ctx: Used before category names.]
en: Categories
fa: دسته‌ها

[ctx: Used before post author name.]
en: Author
fa: نویسنده

[ctx: Used before publish date.]
en: Posted on
fa: ارسال شده در

[ctx: Used before post format.]
en: Format
fa: ساختار

en: Featured
fa: شاخص

en: Newer Comments
fa: دیدگاه‌های تازه‌تر

en: Older Comments
fa: دیدگاه‌های کهنه‌تر

en: Comment navigation
fa: ناوبری دیدگاه

en: Blue
fa: آبی

en: Purple
fa: بنفش

en: Pink
fa: صورتی

en: Yellow
fa: زرد

en: Dark
fa: تیره

en: Default
fa:  پیش‌فرض

en: Header and Sidebar Background Color
fa: رنگ پس‌زمینه‌ی سربرگ و ستون‌کناری

en: Applied to the header on small screens and the sidebar on wide screens.
fa: در نمایشگرهای کوچک روی سربرگ اعمال می‌شود و در نمایشگرهای بزرگ روی ستون‌کناری.

en: Header and Sidebar Text Color
fa: رنگ متن سربرگ و ستون‌کناری

en: Base Color Scheme
fa: شمای رنگ پایه

en: Twenty Fifteen requires at least WordPress version 4.1. You are running version %s. Please upgrade and try again.
fa: پوسته‌ی دو هزار و پانزده حداقل به وردپرس ۴,۱ احتیاج دارد. شما از نگارش %s استفاده می‌کنید. لطفاً پس از به‌روزرسانی دوباره تلاش کنید.

[ctx: Parent post link]
en: <span class="meta-nav">Published in</span><span class="post-title">%title</span>
fa: <span class="meta-nav">منتشره در</span><span class="post-title">%title</span>

en: Next Image
fa: عکس بعدی

en: Previous Image
fa: عکس پیشین

en: Menu and widgets
fa: فهرست و ابزارک‌ها

en: Skip to content
fa: رفتن به نوشته‌ها

en: collapse child menu
fa: بستن زیرفهرست

en: expand child menu
fa: بازکردن زیرفهرست

[ctx: Inconsolata font: on or off]
note: Translators: If there are characters in your language that are not supported by Inconsolata, translate this to 'off'. Do not translate into your own language.
en: on
fa: off

[ctx: Noto Serif font: on or off]
note: Translators: If there are characters in your language that are not supported by Noto Serif, translate this to 'off'. Do not translate into your own language.
en: on
fa: off

en: Add widgets here to appear in your sidebar.
fa: برای نمایش ابزارک‌ها در ستون‌کناری سایت‌تان، آن‌ها را به اینجا بکشید.

en: Widget Area
fa: محدوده ابزارک

en: Social Links Menu
fa: فهرست شبکه‌های اجتماعی

en: Primary Menu
fa: فهرست اصلی

en: Proudly powered by %s
fa: با افتخار نیرو گرفته از %s

note: #-#-#-#-#  twentyfifteen.pot (Twenty Fifteen 1.9)  #-#-#-#-# Author URI of the plugin/theme
en: https://wordpress.org/
fa: http://wp-persian.com/

en: It seems we can&rsquo;t find what you&rsquo;re looking for. Perhaps searching can help.
fa: این‌طور به‌نظر می‌رسد که ما نمی‌توانیم چیزی که شما به‌دنبالش هستید پیدا کنیم. شاید جستجو کردن راه بهتری باشد.

en: Sorry, but nothing matched your search terms. Please try again with some different keywords.
fa: بدبختانه جستجوی شما نتیجه‌ای در بر نداشت. با واژگانی دیگر جستجو کنید.

en: Ready to publish your first post? <a href="%1$s">Get started here</a>.
fa: میخواهید اولین نوشته‌ی خود را منتشر کنید؟ <a href="%1$s">از اینجا آغاز کنید</a>.

en: Nothing Found
fa: چیزی پیدا نشد

en: Edit
fa: ویرایش

en: Pages:
fa: برگه‌ها :

note: translators: %s: Name of current post
en: Continue reading %s
fa: ادامه خواندن %s

en: Comments are closed.
fa: دیدگاه‌ها غیرفعال هستند.

[ctx: comments title]
note: translators: 1: number of comments, 2: post title
en: %1$s thought on &ldquo;%2$s&rdquo; | %1$s thoughts on &ldquo;%2$s&rdquo;
fa[0]: %1$s دیدگاه در &ldquo;%2$s&rdquo;

en: View all posts by %s
fa: نمایش همه‌ی نوشته‌های %s

en: Published by
fa: منتشرشده توسط

en: Page
fa: برگه

en: Next page
fa: برگه بعد

en: Previous page
fa: برگه قبل

en: It looks like nothing was found at this location. Maybe try a search?
fa: به نظر می‌رسد که چیزی که میخواهید در اینجا پیدا نشد. می‌خواهید جستجو کنید؟

en: Oops! That page can&rsquo;t be found.
fa: اوه! این برگه پیدا نمی‌شه.

note: Author of the plugin/theme
en: the WordPress team
fa: گروه وردپرس فارسی
